INFORMACJA O OBOZIE PIŁKARSKIM KS KONSTANCIN LATO 2017!

Obóz letni planowany jest w dniach 08.08 do 15.08. Miejsce obozu to Gostynin, a cena wynosi 880zł za jedną osobę. OBÓZ PRZYGOTOWAWCZY – GOSTYNIN 2017 08.08.2017 – 15.08.2017 Zakwaterowanie: Hotel MOSiR. Hotel położony jest w miejscowości Gostynin w bezpośrednim sąsiedztwie lasów. Hotel posiada do 40 miejsc noclegowych w pokojach 3 i 4 osobowych, wyposażonych w pełen węzeł sanitarny. -> mosirgostynin.futbolowo.pl

Wyżywienie: Restauracja MOSiR. Posiłki podczas obozu zapewnia nam znajdująca się na terenie Hotelu restauracja. W ciągu dnia serwowane są trzy posiłki: śniadanie, obiad i kolacja. Serwowane przez restaurację menu jest uzgadniane z kadrą szkoleniową obozu i jest dostosowane do naszych potrzeb i preferencji. Zaplecze sportowe: Obiekt Sportowy MOSiR. Obiekt w Gostyninie składa się z pełnowymiarowego, trawiastego boiska piłkarskiego,kompleksu „Orlik 2012” z boiskiem do piłki nożnej o wymiarach 30 na 50 metrów wraz z boiskiem do koszykówki, tenisa ziemnego, siatkówki oraz piłki ręcznej, boiska wielofunkcyjnego ze sztuczną nawierzchnią oraz pływalni. -> mosirgostynin.futbolowo.pl Program: Przede wszystkim dzień składa się z dwóch treningów piłkarskich oraz porannego aerobiku. Obóz przygotowawczy jest również bardzo ważnym okresem w przygotowaniu zawodników do rundy sezonu 2017/2018 w rozgrywkach MZPN, dlatego też szczegółowy plan obozu ustalają dla każdej z grup bezpośrednio trenerzy ich prowadzący, co pozwoli odpowiednio przygotować chłopców do uczestnictwa w meczach ligowych. Szczegółowy program obozu oraz menu zostaną przedstawione uczestnikom najpóźniej 30 lipca 2017 roku. Cena i zapisy: 880 PLN. Cena zawiera przejazd, ubezpieczenie, zakwaterowanie, wyżywienie, wynajem obiektów sportowych i pływalni. Zaliczka w wysokości 380 zł jest płatna do 8 marca 2017. Druga rata w wysokości 500 zł jest płatna do 6 lipca 2017. Tylko wpłata zaliczki jest równoznaczna z zapisaniem dziecka na obóz. Liczba miejsc w trakcie jednego turnusu jest ograniczona do 36. W przypadku, gdy z danego rocznika zapisze się mniej jak 7 chłopców, klub zastrzega sobie prawo wycofania oferty dla danego rocznika. W razie dodatkowych pytań, prosimy o kontakt z trenerami roczników właściwych dla przynależności dziecka.