Obóz zimowy 2017!!!

Oferta obozu - Namestovo ( Słowacja) w dniach 19.02.2017- 26.02.2017

Najbliższy obóz piłkarski organizowany przez KS Konstancin odbędzie się w dniach od 19 lutego do 26 lutego 2017 roku w słowackim Altis Rezort**** w pobliżu miejscowości Namiestów. W ramach obozu udamy się również do znanego i popularnego aquaparku Tatralandia oraz pouczymy się gry w hokeja na lodzie.

Oferta:

OBÓZ PIŁKARSKI U-14 – NAMESTOVO 2017 (SŁOWACJA) 19.02.2017 – 26.02.2017
Zakwaterowanie: Hotel ALTIS. Hotel położony jest 6 km od miasta Namestovo oraz 20 minut od polskiej granicy. Znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie lasów i 1000 metrów od Jeziora Orawskiego. Hotel posiada ponad 100 miejsc noclegowych w pokojach 3 i 4 osobowych, wyposażonych w TV LCD, Wi-Fi, klimatyzację oraz pełen węzeł sanitarny. -> altissportsresort.com
Wyżywienie: Restauracja ALTIS. Posiłki podczas obozu zapewnia nam znajdująca się na terenie Hotelu restauracja. W ciągu dnia serwowane są trzy posiłki: śniadanie, obiad i kolacja. Serwowane przez restaurację menu jest uzgadniane z kadrą szkoleniową obozu i jest dostosowane do naszych potrzeb i preferencji.
Zaplecze sportowe: Kompleks Sportowy ALTIS. Jedna część hali to sala gier o wymiarach 16 na 18 metrów. Kolejna część to sala fitness wraz z siłownią. Ponadto na terenie hotelu znajduje się boisko ze sztuczną nawierzchnią o rozmiarach 20 na 40 metrów oraz basen o rozmiarach 6 na 11 metrów ze spa.
Program: Przede wszystkim dzień składa się z dwóch treningów piłkarskich oraz porannego aerobiku. Ponadto w ramach urozmaicenia obozu chłopcy będą mieli możliwość spróbowania swoich sił w hokeju na lodzie oraz wycieczkę do aquaparku Tatralandia. Obóz jest również bardzo ważnym okresem w przygotowaniu naszych zawodników do rundy wiosennej w rozgrywkach MZPN, dlatego też zależy nam, aby jak najwięcej zawodników naszego klubu pojechało na obóz, co pozwoli trenerom odpowiednio przygotować chłopców do uczestnictwa w meczach ligowych. Szczegółowy program obozu oraz menu zostaną przedstawione uczestnikom najpóźniej 10 lutego 2017 roku.
Rozrywka: W ramach obozu chłopcy będą mieli możliwość uczestnictwa w treningu hokeja na lodzie z profesjonalnym trenerem klubu hokejowego HK Altis lub jazdy na łyżwach. Ponadto udamy się do oddalonego o 70 km miasta Liptovsky Mikulas, gdzie chłopcy spędzą co najmniej 3 godziny w parku wodnym Tatralandia. Aquapark jest wyposażony w 14 basenów termalnych oraz 28 zjeżdżalni. -> tatralandia.sk
Cena i zapisy: 1500 PLN. Cena zawiera przejazd, ubezpieczenie, zakwaterowanie, wyżywienie, wynajem obiektów sportowych, uczestnictwo w treningu hokeju na lodzie oraz wycieczkę do aquaparku Tatralandia. 1500 PLN Zaliczka w wysokości 500 zł jest płatna do 24 grudnia 2016. Druga rata w wysokości 1000 zł płatna do 20 stycznia 2017. Tylko wpłata zaliczki jest równoznaczna z zapisaniem dziecka na obóz. Liczba miejsc jest ograniczona do 50.
W przypadku, gdy z danego rocznika zapisze się mniej jak 7 chłopców, klub zastrzega sobie prawo wycofania oferty dla danego rocznika.
W razie dodatkowych pytań, prosimy o kontakt z trenerami właściwych dla przynależności dziecka roczników.
*Uczestnik obozu obowiązkowo musi posiadać paszport lub dowód osobisty.