Oferta Obozu Kielce!!!!

19.07.2015 – 25.07.2015 – 1999/2004

25.07.2015 – 31.07.2015 – 2005/2009

Miejsce:

Kielce. Stolica województwa świętokrzyskiego położona w Górach Świętokrzyskich nad rzeką Silnicą, będącą prawostronnym dopływem Bobrzy. Na terenie miasta znajduje się kilka rezerwatów przyrody ożywionej i nieożywionej. Przede wszystkim Kielce są miastem stawiającym na sport. Do dyspozycji mieszkańców udostępniona jest bogata baza sportowa – nowoczesny stadion piłkarski, 9 hal sportowych, stadion lekkoatletyczny oraz 5 pływalni. Do najbardziej utytułowanych kieleckich klubów sportowych należą: Korona Kielce (piłka nożna), Effector Kielce (siatkówka), UMKS Kielce (koszykówka) oraz Vive Targi Kielce (piłka ręczna).

Zakwaterowanie:

Hotel Stadion. Hotel położony jest blisko centrum miasta oraz obok terenów sportowo-rekreacyjnych (duży zespół parkowo-leśny umożliwiający wszechstronne ćwiczenia sprawnościowe i kondycyjne, basen letni, kryta pływalnia oraz stadiony: lekkoatletyczny i piłkarski). Hotel posiada 52 miejsca noclegowe w pokojach 2, 3 i 4 osobowych, wyposażonych w TV satelitarną, sprzęt RTV, Wi-Fi, pełen węzeł sanitarny oraz restaurację.

-> stadion-kielce.noclegiw.pl

Wyżywienie:

Restauracja Stadion. Posiłki podczas obozu zapewnia nam restauracja znajdująca się na terenie hotelu. W ciągu dnia serwowane są trzy posiłki: śniadanie, obiad i kolacja. Serwowane przez restaurację menu jest uzgadniane z kadrą szkoleniową obozu i jest dostosowane do naszych potrzeb i preferencji.

Zaplecze sportowe:

Stadion piłkarski przy ul. Szczepaniaka + boiska treningowe Korony Kielce.

Stadion położony jest na uboczu miasta, wśród leśnej głuszy. Do dyspozycji uczestników jest odnowiony budynek klubowy z szatniami, natryskami i sauną. Wymiary boiska to 105m x 68m.

-> http://www.mosir.kielce.pl/obiekty.php?oPath=3&obiekt_id=19

Pływalnia Delfin. Pływalnia mieści się nieopodal Stadionu Miejskiego w Kielcach. Pływalnia posiada mały basen o wymiarach 5 na 10 metrów oraz basen sportowy o wymiarach 25 na 12,5 metra. Ponadto zbudowana została w 2009 roku zjeżdżalnia o długości 93 metrów.

Program:

Staramy się organizować obozy tak, aby dzieci miały wypełnioną i zaplanowaną każdą chwilę, w związku z czym nie będą się nudzić. Przede wszystkim dzień składa się z dwóch treningów piłkarskich oraz porannego aerobiku. Ponadto w ramach urozmaicenia obozu rozgrywamy zawsze mecze towarzyskie z lokalnymi drużynami – podczas tego wyjazdu zostały zaplanowane sparingi z drużynami młodzieżowymi Korony Kielce. Zawsze podczas obozów organizujemy dla dzieci turniej na PlayStation w grę komputerową – FIFA15, oraz wieczorami oglądamy wspólnie filmy/bajki.

Obóz jest również bardzo ważnym okresem w przygotowaniu naszych zawodników do rundy jesiennej w rozgrywkach MZPN, dlatego też zależy nam, aby jak najwięcej zawodników naszego klubu pojechało na obóz, co pozwoli trenerom odpowiednio przygotować chłopców do uczestnictwa w meczach ligowych.

Szczegółowy program obozu oraz menu zostanie przedstawiony uczestnikom najpóźniej 5 lipca 2015 roku.

Kadra szkoleniowa:

Kadra szkoleniowa naszego obozu składa się z kreatywnych i wykwalifikowanych trenerów, którzy na co dzień pracują w naszym klubie – KS Konstancin. Nasz zespół trenerów jest sprawdzony i przede wszystkim zgrany. Będzie to już siódmy wspólny obóz tej kadry szkoleniowej.

Łukasz Kamiński – kierownik obozu, instruktor sportu, prezes KS Konstancin

Maciej Wesołowski – trener pierwszej drużyny oraz rocznika 2005, trener drugiej klasy, opiekun wypoczynków

Michał Madeński – trener roczników 1999 i 2003, opiekun wypoczynków, instruktor sportu

Michał Sodel – trener rocznika 2001, trener drugiej klasy

Marcin Oleksiak – asystent trenera 2005, instruktor sportu

Hubert Karaluch – asystent trenera roczników 2006 i 2007, instruktor sportu

Mariusz Szewczyk – trener roczników 2006 i 2007, trener drugiej klasy, opiekun wypoczynków

Sebastian Zgódka – trener rocznika 2004, instruktor sportu, opiekun wypoczynków

Atrakcje:

Podczas obozu będziemy mieli możliwość obejrzenia treningów występującej w Ekstraklasie Korony Kielce oraz będziemy mieli możliwość porozmawiania z zawodnikami i trenerami tej drużyny, a na koniec uczestnicy obozu otrzymają autografy od przedstawicieli Korony Kielce.

Transport:

Trans-Sport. Korzystamy z wysokiej jakości autokarów firmy zajmującej się przede wszystkim transportowaniem drużyn sportowych – Trans-Sport. Autokar posiada rozkładane fotele z pasami, klimatyzację, ogrzewanie, toaletę oraz dwa telewizory z DVD.

-> transsport.eu

Dodatkowe informacje:

Każdy obóz KS Konstancin jest na bieżąco relacjonowany na stronach poszczególnych roczników naszego klubu oraz na profilu FB. Codziennie publikujemy informacje oraz zdjęcia z obozu, co pozwala „podejrzeć” rodzicom, co ich dziecko robi na obozie.

-> facebook.com/kskonstancin

Cena i zapisy:

920 PLN. Cena zawiera przejazd, ubezpieczenie, zakwaterowanie, wyżywienie, wynajem obiektów sportowych, bawełnianą koszulkę obozową oraz wejściówki na mecze.

920 PLN

Zaliczka w wysokości 500 zł jest płatna do 15 kwietnia 2015. Druga rata w wysokości 420 zł płatna do 30 czerwca 2015. Tylko wpłata zaliczki jest równoznaczna z zapisaniem dziecka na obóz. W tytule przelewu proszę podać rozmiar koszulki dla dziecka. Liczba miejsc jest ograniczona do 47 w danym terminie. W przypadku, gdy z danego rocznika zapisze się mniej jak 5 chłopców, klub zastrzega sobie prawo wycofania oferty dla danego rocznika. W razie dodatkowych pytań, prosimy o kontakt z trenerami właściwych dla przynależności dziecka roczników.