Porażka z Mazowsze Mietne

Niestety mecz z Mazowszem Mietne zakonczył sie wysoką porażką 17:1 niestety w tym meczu nasza druzyna musiala radzic sobie w 6 zawodników i grac jednego mniej niz przeciwnicy. Wielkie brawa dla chlopcow ktorzy zagrali i podjeli walke z przeciwnikiem i mimo przewagi liczebnej gospodarzy przeprowadzili pare akcji oraz zdobyli bramke.

Apel do rodziców: Prosze o powazniejsze podchodzenie do treningów i meczów naszej druzyny i informowanie trenera smsem o nieobecnosci na meczu ! Osoby ktore nie beda tego robily nie beda powolywane na kolejne mecze. To ze pogoda jest zla, ze jest zimno, pada deszcz, nie powinno miec wplywu na frekwencje na treningach oraz obecnosci na meczu ligowym!!

Prosze równiez o zapisywanie dzieci na obóz zimowy co jest ważne dla ich rozwoju oraz calej naszej drużyny!